Søk

GLOBALE VINNERE 2017

Se på vinnerne fra 2017

  • Dylan Tung

    Singapore

    GLOBAL CREATIVE ARTIST

  • Maxim Sotnikov

    Russland

    GLOBAL NEW TALENT CATEGORY

  • Mio Sota

    USA

    GLOBAL PARTNER COLORIST


STYLISTS’ FAVORITE AWARD 2017

  • Futoun Ahmed Hakim

    De forente arabiske emirater

    CREATIVE CATEGORY

  • Lydia Wolfe

    Storbritannia

    NEW TALENT CATEGORY

  • Maarten Schapendonk

    Nederland

    PARTNER CATEGORY


GLOBAL CREATIVE ARTIST TOP 5 - 2017

  • Dylan Tung

    Singapore

  • Lauren Kocman

    USA

  • Caroline Brand

    Storbritannia

  • Vu Nguyen

    Canada

  • Shinsuke Isozaki

    Japan


GLOBAL NEW TALENT CATEGORY TOP 5 - 2017

  • Maxim Sotnikov

    Russland

  • Sam Lim Sze Shien

    Malaysia

  • Ayaka Tanioka

    Japan

  • Gary Su

    Taiwan

  • Chloe Ng

    Kina


GLOBAL PARTNER COLORIST TOP 5 - 2017

  • Mio Sota

    USA

  • Velette Huang

    Taiwan

  • Sean Chiu

    Hongkong

  • Hai Ha Nguyen

    Vietnam

  • Sebastian König

    Tyskland

GLOBAL VINNERE 2016

Se på vinnerne fra 2016

  • Larissa Bresnehan

    Australia

    CREATIVE COLORIST CATEGORY

  • Sargis Airapetian

    Russland

    NEW TALENT COLORIST CATEGORY

  • Daniel Rubin

    USA

    PARTNER COLORIST CATEGORY


STYLISTS’ FAVORITE AWARD 2016

  • Colette Jones

    USA

    CREATIVE CATEGORY

  • Liss Dragos

    Romania

    NEW TALENT CATEGORY

  • Daniel Rubin

    USA

    PARTNER CATEGORY


CREATIVE CATEGORY TOP 5 - 2016

  • Larissa Bresnehan

    Australia

  • Jacky Tan

    Singapore

  • Van Quynh Nguyen

    Vietnam

  • Kenjin Huang

    Taiwan

  • Candice Harder

    Canada


NEW TALENT CATEGORY TOP 5 - 2016

  • Sargis Airapetian

    Russland

  • Georgia Wild

    Storbritannia

  • Manou Grijsen

    Nederland

  • Frank Karl Fang

    Kina

  • Linda Cabrera

    USA


PARTNER CATEGORY TOP 5 - 2016

  • Daniel Rubin

    USA

  • Krysten-Ashley Garrod

    Canada

  • Alexandra Kontos

    Australia

  • Wayne Yang

    Kina

  • Mariska Schutten

    Nederland


NATIONAL WINNERS AWARD BOOK

D!SRUPT

SE ALLE NASJONALE GULL-, SØLV- OG BRONSEVINNERE

 

MER INFORMASJON

GLOBAL VINNERE 2015

Se på vinnerne fra 2015

  • Harley LoBasso

    USA

    CREATIVE COLORIST CATEGORY

  • Natalie Cara Jones

    Storbritannia

    NEW TALENT COLORIST CATEGORY

  • Corinne Brown

    USA

    PARTNER COLORIST CATEGORY


STYLISTS’ FAVORITE AWARD 2015

  • Alberto Torres Treviño

    Mexico

    CREATIVE CATEGORY

  • Bram van den Eijnden

    Nederland

    NEW TALENT CATEGORY

  • Helen Heinroos

    Estland

    PARTNER CATEGORY


CREATIVE CATEGORY TOP 5 - 2015

  • Harley LoBasso

    USA

  • Nicol Wolter

    Tyskland

  • Zoe Huang

    Taiwan

  • Anastasiia Egorova

    Russland

  • Alexandra Kontos

    Australia


NEW TALENT CATEGORY TOP 5 - 2015

  • Natalie Cara Jones

    Storbritannia

  • Ashleigh Thomas

    Australia

  • Sandy Yoe

    Singapore

  • Francisca Cavallari

    Canada

  • Alien Ke

    Taiwan


PARTNER CATEGORY TOP 5 - 2015

  • Corinne Brown

    USA

  • Claude Comeau

    Canada

  • Svetlana Zaitseva

    Russland

  • Valerie-Cecilé Christ

    Tyskland

  • Leona Michalová

    Tsjekkia


NATIONAL WINNERS AWARD BOOK

TRADITIONAL REBELS

SE ALLE NASJONALE GULL-, SØLV- OG BRONSEVINNERE

 

MER INFORMASJON

GLOBALE VINNERE 2014

Se på vinnerne fra 2014

  • DE GLOBALE VINNERE 2014

    Hardy Tsai, Taiwan
    Lidia Malez, Russia
    Lok Chan, Hong Kong

    COLOR ZOOM 2014, BERLIN

  • Hardy Tsai

    Taiwan

    CREATIVE COLORIST CATEGORY

  • Lidia Malez

    Russland

    NEW TALENT COLORIST CATEGORY

  • Lok Chan

    Hongkong

    PARTNER COLORIST CATEGORY



Creative Category Top 5 - 2014

  • HARDY TSAI

    Taiwan

     

     

  • HEIDI VAN DER BERG

    Sør-Afrika

  • LARISSA BRESNEHAN

    Australia

  • LUCIE JIRKALOVÁ-WENZLOVÀ

    Tsjekkia

  • ARLUN YANG

    Kina



New talent Category Top 5 - 2014

  • LIDIA MALEZ

    Russland

  • CHI HSING CHANG

    Taiwan

  • HA HOANG VAN

    Vietnam

  • LAI MEI JEN

    Singapore

  • MASAFUMI HASHIMURA

    Japan



Partner Category Top 5 - 2014

  • LOK CHAN

    Hongkong

  • VELETTE HUANG

    Taiwan

  • SVETLANA JOUINI

    Norge

  • LIUDMILA PAZHITNOVA

    Russland

  • KENJI ZHU

    Kina

  • DANIEL RUBIN

    USA

GLOBALE VINNERE 2013

Se på vinnerne fra 2013

  • DE GLOBALE VINNERE 2013

    Kuku Soh, Taiwan
    Derrick Zeno, USA
    Rustam Mirasov, Russia

    COLOR ZOOM 2013, LOS ANGELES

  • Kuku Soh

    Taiwan

    NEW TALENT COLORIST CATEGORY

  • Rustam Mirasov

    Russland

    CREATIVE COLORIST CATEGORY

  • Derrick Zeno

    USA

    PARTNER COLORIST CATEGORY



Creative Category Top 5 - 2013

  • Rustam Mirasov

    Russland

  • Mieko Komura

    Japan

  • Heidi Helena vd Berg

    Sør-Afrika

  • Hardy Tsai

    Taiwan

  • Yuujin Ho

    Singapore



New talent Category Top 5 - 2013

  • Kuku Soh

    Taiwan

  • Jordi Schonwetter

    Canada

  • Alla Surkova

    Russland

  • Tay Chun Jiat

    Singapore

  • Christin Wegner

    Tyskland  



Partner Category Top 5 - 2013

  • Derrick Zeno

    USA

  • Jerry Zhang

    Kina

  • Francis Kok

    Nederland

  • Conner Wu

    Taiwan

  • Ian To

    Hongkong

GLOBALE VINNERE 2012

Se på vinnerne fra 2012

  • DE GLOBALE VINNERE 2012

    Hagen Krüger, Tyskland
    Eason Chen, Taiwan
    Chief Lin, Taiwan

    COLOR ZOOM 2012, LONDON

  • Hagen Krueger

    Tyskland

    PARTNER CATEGORY

  • Eason Chen

    Taiwan

    NEW TALENT CATEGORY

  • Chief Lin

    Taiwan

    CREATIVE COLORIST CATEGORY

GLOBALE VINNERE 2011

Se på vinnerne fra 2011

  • DE GLOBALE VINNERE 2011

    Demi Leigh Gardiner, Australia
    Ben Lin, Taiwan
    Lisa Whiteman, Storbritannia

    COLOR ZOOM 2011, MIAMI

  • Demi Leigh Gardiner

    Australia

    NEW TALENT CATEGORY

  • Ben Lin

    Taiwan

    CREATIVE CATEGORY

  • Lisa Whiteman

    Storbritannia

    PARTNER COLORIST CATEGORY

GLOBALE VINNERE 2010

Se på vinnerne fra 2010

  • DE GLOBALE VINNERE 2010

    Evelyn Luo Wan Yen, Taiwan
    Neil Barton, Storbritannia
    Marcela Blechová, Tsjekkia

    COLOR ZOOM 2010, PARIS

  • Evelyn Luo Wan Yen

    Taiwan

    NEW TALENT CATEGORY

  • Neil Barton

    Storbritannia

    CREATIVE CATEGORY

  • Marcela Blechová

    Tsjekkia

    PARTNER CATEGORY

GLOBALE VINNERE 2009

Se på vinnerne fra 2009

  • DE GLOBALE VINNERE 2009

    Mark Nordskov, Danmark
    Tyker Ho, Taiwan
    Thimothy Switzer, Canada

    COLOR ZOOM 2009, LAS VEGAS

  • Mark Nordskov

    Danmark

    ELUMEN CATEGORY

  • Tyker Ho

    Taiwan

    CREATIVE CATEGORY

  • Timothy Switzer

    Canada

    PARTNER CATEGORY

GLOBALE VINNERE 2008

Se på vinnerne fra 2008

  • DE GLOBALE VINNERE 2008

    Peter Wu, Taiwan
    Ioana Ecard, Tyskland
    Ken Hong, Singapore

    COLOR ZOOM 2008

  • Ioana Ecard

    Tyskland

    CREATIVE CATEGORY

  • Peter Wu

    Taiwan

    PARTNER CATEGORY

  • Ken Hong

    Singapore

    CREATIVE CATEGORY